Szeretnéd velünk együtt csökkenteni a környezetszennyezést?

Csatlakozz a Totalsolar csapatához!

Szívügyünk, hogy az ügyfelek egy jól megtérülő befektetésnek éljék meg a napelemes rendszer használatát. Ezért korszerű és jó ár/érték arányú termékeket, szolgáltatásokat nyújtunk.

Ha szeretnél csapattag lenni, a munkatars@totalsolar.eu e-mai címre küldd el önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel.

    Elköteleztük magunkat az egészséges és környezettudatos életmód mellett. Ezért folyamatosan olyan munkatársakat keresünk és olyan munkatársakkal, partnerekkel dolgozunk együtt, akik hasonlóan gondolkodnak és hasonló célokért küzdenek.

    A megújuló erőforrások tekintetében, a lehető legnagyobb számú napelemes rendszer telepítésével igyekszünk tenni a Föld jövője érdekében.

    Aki telepítő munkatársként szeretne minket támogatni a fenti törekvésünkben, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel az alábbi elérhetőségen.

    munkatars@totalsolar.eu

     Amit kínálunk

    • Kihívásokkal teli munkakör, egy igazi jó csapatban,
    • változatos munka, hazai, vagy akár külföldi helyszíneken,
    • rendszeres továbbképzési lehetőségek,
    • fix és ösztönző, jutalékalapú kereseti lehetőség,
    • azonnali munkakezdés főállású munkahelyen,
    • rugalmas munkaidő.
    A Totalsolar napelem telepítéshez munkatársakat keres

     Elvárások

    • Elektronikai, villamossági szerelő végzettség,
    • B kategóriás jogosítvány,
    • Magasban, tetőn magabiztos munkavégzés (ne legyen tériszony),
    • Összetett látásmód, csapatmunka,
    • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
    • Jó problémamegoldó képesség,
    • Önállóság és terhelhetőség,

    Előny

    • Napelemes rendszerek szerelése során szerzett több éves gyakorlati tapasztalat,
    • Erősáramú szakirányú végzettség,
    • Érettségi,
    • Beszédszintű német, és/vagy olasz nyelv ismerete,
    • Erősáramú szerelésben szerzett több éves tapasztalat,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • Mechanikai szerelési munkák területén több éves tapasztalat,
    • Nagyobb rendszerek kábelezési munkálataiban való részvétel,
    • Kisgépek, szerszámgépek kezelésében való jártasság,

    Szeretnél csapattag lenni?

    Ha Te is olyan embernek gondolod magad, aki képes fejlődni, ha megvan benned a vágy, hogy olyan rendszereket alkoss, amivel környezetünk védelmét segíted és ezáltal elérd az álmaid, akkor jó helyen jársz!

    Vegye fel velünk a kapcsolatot

    Totalsolar Kft. 1155 Budapest, Wysocki utca 1./c.

    Totalsolar Kft.

    Napelemes rendszerek

    Miben segíthetünk?

    Adatkezelési hozzájárulás

    1 + 9 =

    Kérjen térítésmentes felmérést